Türkiye’nin lider soğutma ve ısıtma yedek parça markası.

Bizi Yakından Tanıyın

Topuz Soğutma Isıtma Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1960 yılında İstanbul’da kurulan bir kuruluştur. Şirketimiz, sektördeki faaliyetlerine başlangıcını beyaz eşya yedek parçaları üretimi ile yaparak müşterilerine sağlam ve güvenilir hizmet sunma misyonunu benimsemiştir.

70 yılı aşkın süredir süregelen başarıyla, Topuz Soğutma Isıtma Sanayi ve Ticaret A.Ş., müşterilerine deneyimli ve kaliteli bir servis sunma konusunda durmaksızın çaba sarf etmektedir. Isıtma faaliyet alanında, hem iç pazarda hem de dış pazarda ithalat ve ihracat ile genişleyen şirketimiz, şu anda ısıtma ve soğutma yedek parçalarının birçok ürünün ticaretini gerçekleştirmektedir. Ürün yelpazemiz içerisinde kombi, klima, bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, süpürge yedek parçaları gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Firmamız, birçok şirketin distribütörlüğünü üstlenerek sektördeki önemli bir konum elde etmiştir. Bugün, 4000’e yakın ürün çeşidi ile piyasada birçok üreticiye ve toptancıya hizmet sunan Topuz Soğutma Isıtma Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünyanın birçok ülkesine gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleri ile küresel pazardaki etkinliğini sürdürmektedir.

Topuz Soğutma Isıtma Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır.

ISK-SODEX ISTANBUL 2023
TOPUZ
Logo
Alışveriş Sepeti